Przejdź do treści
Strona główna » Płaski brzuch w 2 tygodnie

Płaski brzuch w 2 tygodnie

Czy da się zrobić ładny i płaski brzuch w 2 tygodnie? Istnieją pewne sposoby, dzięki którym możemy szybko się odchudzić, ale nie można przesadzać, bo brzuch szybko wróci do swojej starej formy.

Jak zrobić płaski brzuch w 2 lub 3 tygodnie?

Przede wszystkim uwierzyć w siebie i wyznaczyć konkretne cele. Oczywiście realnie okres w którym dojdziemy do formy, wydłuży się na 3-4 miesiące. Mimo tego warto próbować. Najszybszym sposobem jest pozbycie się wody z organizmu, ale to dość drastyczna metoda, której nie polecam. Nie wierz w błyskawiczne odchudzanie, ale uwierz w takie, które da trwałe efekty.

Dieta czy ćwiczenia na płaski brzuch?

W praktyce brzuch robi się w kuchni. Musimy zacząć zmieniać swoje nawyki żywieniowe. Na początku będzie to trudne, ale przy spożywaniu przynajmniej 70% produktów zdrowego pochodzenia, mamy gwarantowane rezultaty. Czego nie robić? Nie możemy się zagłodzić, nie ucinajmy kalorii poniżej 1000 ponieważ nie ma to sensu i szybko nabawimy się efektu jojo. 

Ćwiczenia to dodatek, szczególnie te siłowe. Samymi brzuszkami nie zrobimy brzucha. Wytrwałość i zbilansowana dieta to klucz do sukcesu. Oblicz swoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, utnij 200-300 kalorii i jedz zdrowo. Zainteresuj się ryżem, kurczakiem i dużą ilością warzyw. Nie wierz w cudowne fit batoniki albo płatki. Jedynie owsiane własnoręcznie zmieszane z rodzynkami dają radę.

Płaski brzuch z treningiem cardio

Nie bez znaczenia będzie miał tutaj trening cardio. Przez pierwszy tydzień 3×30 minut biegania, orbitreka, jazdy na rowerze. Następnie 3×35 minut, 4×40 minut, 4×45 aż dojdziemy do 5x50minut i możemy zakończyć cykl. Przy odpowiednio zbilansowanej diecie, będą efekty. Trzeba się samemu edukować. Jeżeli mamy zaniedbane ciało to zmotywujmy się do działania, a potem wyróbmy w sobie nawyk. To właśnie on przybliży nas do wymarzonej sylwetki.

Bądźmy jednak poważni, zmiana naszego niezdrowego trybu życia może potrwać rok lub dłużej. Jednak dzięki takiemu podejściu, nasze rezultaty będą stałe.