Jak zadbać o kondycję wątroby? Zastosuj suplement Himalaya 52

Nasza wątroba jest bardzo obciążona. W końcu spełnia bardzo ważne zadanie, na dodatek to ona jest bombardowana toksynami, które przyjmujemy wraz z jedzeniem, wdychanym powietrzem czy lekami. Dlatego trzeba otoczyć ją troskliwą opieką i zadbać o jej kondycję.

Suplement Himalaya 52 – preparat wspierający wątrobę

Powoli do łask wraca zastosowanie ziół i naturalnych sposób leczenia i wspierania organizmu. Coraz więcej osób czerpie z Ajurwedy, indyjskiej medycyny niekonwencjonalnej, która właśnie promuje zastosowanie naturalnych składników. Himalaya Liv 52 właśnie taka jest – to unikalna mieszanka ziół o działaniu wspierającym wątrobę.

Środek idealnie sprawdza się w przejściowych problemach z wątrobą – można stosować go podczas długotrwałej antybiotykoterapii, podczas problemów z zaparciami, trawieniem i bólami brzucha. Jednakże ten wyjątkowy suplement świetnie wpływa na wyniki leczenia takich schorzeń jak wirusowe zapalenie wątroby czy inne stany zapalne wątroby.

Himalaya 52 – długa lista zalet

W suplemencie Himalaya 52 znajdują się starannie dobrane zioła, które mają szerokie działanie. Wspierają regenerację wątroby, a do tego jeszcze:

– oczyszczają organizm z toksyn,

– obniżają poziom trójglicerydów i bilirubiny,

– likwidują zaparcia,

– chronią wątrobę podczas przyjmowania antybiotyków,

– poprawiają apetyt.

Zgodnie z ajurwedyjską koncepcją, suplement przywraca organizmowi równowagę, dzięki czemu może działać prawidłowo.

Liv 52 himalaya dostępne na stronie https://swiatsupli.pl/ochrona-regeneracja-nerek-i-watroby/suplement-prozdrowotny-himalaya-liv-52-ds-60-tab

Comments are closed.