Znajdź towarzystwo do sportu wśród 1234 osób z całej Polski.

Nie masz z kim ćwiczyć?

Dołącz do nas!
płaski brzuch odchudzanie brzuszki 2 tygodnie 3 tygodnie

Płaski brzuch w 2 tygodnie

17/08/2015 SportOS

Czy da się zrobić ładny i płaski brzuch w 2 tygodnie? Istnieją pewne sposoby, dzięki którym możemy szybko się odchudzić, ale nie można przesadzać, bo brzuch szybko wróci do swojej starej formy.

Jak zrobić płaski brzuch w 2 lub 3 tygodnie?

Przede wszystkim uwierzyć w siebie i wyznaczyć konkretne cele. Oczywiście realnie okres w którym dojdziemy do formy, wydłuży się na 3-4 miesiące. Mimo tego warto próbować. Najszybszym sposobem jest pozbycie się wody z organizmu, ale to dość drastyczna metoda, której nie polecam. Nie wierz w błyskawiczne odchudzanie, ale uwierz w takie, które da trwałe efekty.

Dieta czy ćwiczenia na płaski brzuch?

W praktyce brzuch robi się w kuchni. Musimy zacząć zmieniać swoje nawyki żywieniowe. Na początku będzie to trudne, ale przy spożywaniu przynajmniej 70% produktów zdrowego pochodzenia, mamy gwarantowane rezultaty. Czego nie robić? Nie możemy się zagłodzić, nie ucinajmy kalorii poniżej 1000 ponieważ nie ma to sensu i szybko nabawimy się efektu jojo.

Ćwiczenia to dodatek, szczególnie te siłowe. Samymi brzuszkami nie zrobimy brzucha. Wytrwałość i zbilansowana dieta to klucz do sukcesu. Oblicz swoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, utnij 200-300 kalorii i jedz zdrowo. Zainteresuj się ryżem, kurczakiem i dużą ilością warzyw. Nie wierz w cudowne fit batoniki albo płatki. Jedynie owsiane własnoręcznie zmieszane z rodzynkami dają radę.

Płaski brzuch z treningiem cardio

Nie bez znaczenia będzie miał tutaj trening cardio. Przez pierwszy tydzień 3x30 minut biegania, orbitreka, jazdy na rowerze. Następnie 3x35 minut, 4x40 minut, 4x45 aż dojdziemy do 5x50minut i możemy zakończyć cykl. Przy odpowiednio zbilansowanej diecie, będą efekty. Trzeba się samemu edukować. Jeżeli mamy zaniedbane ciało to zmotywujmy się do działania, a potem wyróbmy w sobie nawyk. To właśnie on przybliży nas do wymarzonej sylwetki.

Bądźmy jednak poważni, zmiana naszego niezdrowego trybu życia może potrwać rok lub dłużej. Jednak dzięki takiemu podejściu, nasze rezultaty będą stałe.1290.png

Tagi  płaski brzuch , odchudzanie , brzuszki , 2 tygodnie , 3 tygodnie

Komentarze:

ostatnie wpisy

Co spala najwięcej kalorii?

To ile kalorii spalimy podczas różnych aktywności zależy od kilku czynników. Wpływ na ich ilość będzie miała płeć, wiek, waga oraz tempo wykonywania tejże czynności.

zobacz więcej

Kurkuma - właściwości i zastosowanie

Ceniona jest głównie ze względu na swoje właściwości przyprawowe, ale także lecznicze. Roślina ta często nazywana jest szafranem indyjskim, ostryżem Zohary lub ostryżem indyjskim.

zobacz więcej

Ćwiczenia na plecy w domu dla kobiet

Boczki, wałeczki, fałdki wyłaniające się na plecach w okolicy stanika – to zmora wielu pań. Czy tłuszczyku na plecach można się pozbyć? Oczywiście, że tak!

zobacz więcej

Dietetyczne obiady do pracy

Zdrowe i dietetyczne obiady do pracy można szybko i prosto przygotować w domu dzień wcześniej lub rano i zabrać je ze sobą w odpowiednich pojemnikach.

zobacz więcej
ROWER PŁYWANIE NARTY BIEGANIE PIŁKA NOŻNA GOLF PIŁKA RĘCZNA

PROGNOZA POGODY

JUTRO