Znajdź towarzystwo do sportu wśród 1234 osób z całej Polski.

Artykuły sportowe - "sport"


22/05/2015 Autor: SportOS

Jak najszybciej schudnąć? Dlaczego nie chudnę?

Gdzie tkwi przyczyna i jak skutecznie zrzucić zbędne kilogramy? Odpowiedzi na te pytania należy szukać nie tylko w samych dietach, ale i w podejściu nas samych do całego zagadnienia.

 zobacz więcej
23/05/2015 Autor: SportOS

Wydarzenie: "Dni FIT&Beauty" w Krakowie!

W dniach 20-21 czerwca w Centrum Kongresowo - Wystawienniczym ICE Kraków odbędzie się święto zdrowia, aktywności i urody. Podczas targów "Dni FIT&Beauty" do Krakowa ściągną gwiazdy fitnessu, dietetycy, miłośnicy zdrowego stylu życia

 zobacz więcej
24/05/2015 Autor: SportOS

Dieta bezwęglowodanowa – dlaczego nie warto

Diety odchudzające zakładające eliminację z pożywienia wszelkiego rodzaju węglowodanów to tak zwane diety bezwęglowodanowe. Czy są skuteczne?

 zobacz więcej
25/05/2015 Autor: SportOS

Jak przyspieszyć metabolizm?

Jak przyspieszyć przemianę materii w organizmie i czy da się to zrobić w sposób niezagrażający naszemu zdrowiu.

 zobacz więcej
26/05/2015 Autor: SportOS

Dieta oczyszczająca organizm z toksyn

Uczucie zmęczenia, problemy ze snem, słaby stan skóry, włosów i paznokci, to częste objawy nagromadzenia w organizmie zbyt dużej ilości toksyn. Remedium na taki stan rzeczy są coraz bardziej popularne diety oczyszczające organizm.

 zobacz więcej
27/05/2015 Autor: SportOS

Ćwiczenia aerobowe w domu

Ćwiczenia aerobowe to forma treningu polegająca na takim obciążeniu organizmu wysiłkiem, aby wytwarzanie energii odbywało się w procesach wykorzystujących tlen.

 zobacz więcej
28/05/2015 Autor: SportOS

Jak pozbyć się zakwasów?

Dzień po intensywnym treningu, szczególnie jeśli dopiero zaczynamy naszą przygodę z aktywnością fizyczną lub wracamy do niej po dłuższej przerwie, nasze mięśnie dopada charakterystyczny ból i sztywność trwające nawet kilka dni.

 zobacz więcej
30/05/2015 Autor: SportOS

Odchudzanie z ananasem? Witaminy i właściwości

Ananas to smaczny i aromatyczny owoc pochodzący z Ameryki Południowej. Co w sobie zawiera, że można go stosować przy odchudzaniu, jakie właściwości ma ananas?

 zobacz więcej
30/05/2015 Autor: SportOS

Jak produkty wysokokaloryczne działają w diecie?

Decydując się na zdrową i niskokaloryczną dietę, staramy się przede wszystkim wyeliminować z niej produkty wysokokaloryczne. Nie zawsze jest to dobre rozwiązanie.

 zobacz więcej
02/06/2015 Autor: SportOS

Dukan efekty diety i opinie

Popularność metody Dukana wiąże się w równej mierze z jej skutecznością jak i brakiem wyrzeczeń jeśli chodzi o obfitość posiłków. Jakie daje efekty i czy jest skuteczna?

 zobacz więcej
04/06/2015 Autor: SportOS

Bieganie czy rower?

Decydując się na rozpoczęcie aktywności fizycznej wiele osób stawia na jeden z dwóch najpopularniejszych sportów, bieganie lub jazdę na rowerze. Obie aktywności mają swoje zalety, w obu przypadkach znajdziemy również pewne niedoskonałości.

 zobacz więcej
10/06/2015 Autor: SportOS

Czy zielona kawa działa na odchudzanie?

Zielona kawa od kilku lat coraz skuteczniej podbija rynki, jako cudowne panaceum wspomagające odchudzanie. Zawarty w ziarnach zielonej kawy kwas chlorogenowy ma mieć cudowny wpływ na cały nasz organizm.

 zobacz więcej
15/06/2015 Autor: SportOS

Jaki olej wybrać do smażenia i jedzenia?

Skomplikowany proces ekstrakcji i rafinacji przemysłowej niszczy większość naturalnych składników w jakie powinien być bogaty olej roślinny. Czy jesteśmy skazani na taki właśnie produkt?

 zobacz więcej
23/06/2015 Autor: SportOS

Jakie są właściwości żurawiny i skąd jej nazwa?

Nazwa żurawina przylgnęła do tej rośliny za sprawą pierwszych osadników. Zauważyli oni podobieństwo kwiatów rośliny do głowy żurawia, zaczęli więc nazywać owoce jagodami żurawia. Nazwa z czasem przekształciła się w znaną nam żurawinę.

 zobacz więcej
15/08/2015 Autor: SportOS

Jednodniowa dieta oczyszczająca organizm z toksyn

Czy jesteśmy w stanie pomóc sobie jednodniową dietą oczyszczającą? Okazuje się, że w pewien sposób tak. Jednak najlepiej stosować ją w weekendy, wtedy kiedy nie potrzebujemy aż tak dużo energii.

 zobacz więcej
17/08/2015 Autor: SportOS

Płaski brzuch w 2 tygodnie

Czy da się zrobić ładny i płaski brzuch w 2 tygodnie? Istnieją pewne sposoby, dzięki którym możemy szybko się odchudzić, ale nie można przesadzać, bo brzuch szybko wróci do swojej starej formy.

 zobacz więcej
20/08/2015 Autor: SportOS

Dietetyczne obiady do pracy

Zdrowe i dietetyczne obiady do pracy można szybko i prosto przygotować w domu dzień wcześniej lub rano i zabrać je ze sobą w odpowiednich pojemnikach.

 zobacz więcej
27/08/2015 Autor: SportOS

Ćwiczenia na plecy w domu dla kobiet

Boczki, wałeczki, fałdki wyłaniające się na plecach w okolicy stanika – to zmora wielu pań. Czy tłuszczyku na plecach można się pozbyć? Oczywiście, że tak!

 zobacz więcej
06/09/2015 Autor: SportOS

Kurkuma - właściwości i zastosowanie

Ceniona jest głównie ze względu na swoje właściwości przyprawowe, ale także lecznicze. Roślina ta często nazywana jest szafranem indyjskim, ostryżem Zohary lub ostryżem indyjskim.

 zobacz więcej
21/09/2015 Autor: SportOS

Co spala najwięcej kalorii?

To ile kalorii spalimy podczas różnych aktywności zależy od kilku czynników. Wpływ na ich ilość będzie miała płeć, wiek, waga oraz tempo wykonywania tejże czynności.

 zobacz więcej
Strona 1/7
ROWER PŁYWANIE NARTY BIEGANIE PIŁKA NOŻNA GOLF PIŁKA RĘCZNA

PROGNOZA POGODY

JUTRO