Znajdź towarzystwo do sportu wśród 1234 osób z całej Polski.
04/07/2014

Kibicuj bezdomnym we Wrocławiu

Nie tylko światowej klasy piłkarze mają swoje mistrzostwa świata. Również bezdomni piłkarze doczekali się swojej reprezentacji. Jutro we Wrocławiu ruszają VI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w piłce nożnej ulicznej bezdomnych.

Sukcesów mają więcej niż ta właściwa reprezentacja, a mieszkają w przytułkach i schroniskach. Nie grają dla pieniędzy ani sławy - robią po prostu to, co lubią. Polska reprezentacja piłki nożnej bezdomnych może pochwalić się dwoma mistrzostwami i wicemistrzostwami świata.

Już jutro staną na wrocławskim rynku by walczyć o tytuł mistrza Polski. Zmierzą się z drużynami z Rosji, Ukrainy, Litwy, Niemiec, Węgier, Luksemburga, Austrii i Kirgistanu. Nasza drużyna składać się będzie z zawodników, będących pod opieką Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta. Pierwszy mecz już o godz. 9, a finały rozegrane zostaną w niedzielę.

W październiku zaś organizowane są mistrzostwa świata, tym razem w Chile. Z kolei po poprzednich rozgrywkach jeden z bezdomnych zawodników został kupiony przez sam Manchester Utd. za 7 mln funtów. Szczeście spotkało Portugalczyka Bebe.

Źródło zdjęć: Image of courtesy kanate/ FreeDigitalPhotos.net

zobacz więcej

21/10/2014

III Cross Czwórki w Dąbrowie Górniczej

Jeśli niestraszne Ci bieganie po piasku, asfalcie i leśnych ścieżkach, to ten bieg jest zdecydowanie dla Ciebie.

09/10/2014

Olsztyn. Aktywnie!

Olsztyn. Aktywnie! – to seria bezpłatnych imprez sportowych organizowanych na terenie Olsztyna i pobliskich miejscowości.

30/07/2014

Dieta za młodu, problemy na starość

Badania pokazują, że kobiety odchudzające się w młodości mogą doświadczyć na starość wielu problemów zdrowotnych.

29/07/2014

Skąd zaburzenia zachowań u sportowców?

Jest to przypadłość, którą bardzo trudno wykryć we wczesnych stadiach. Wynika z uszkodzeń mózgu wywołanych różnymi urazami.

28/07/2014

Jest szansa na pełny powrót do sprawności

Poziom aktywności pacjenta jest silnym prognostykiem ich przyszłej kondycji i szybkiej regeneracji po zabiegach.

ROWER PŁYWANIE NARTY BIEGANIE PIŁKA NOŻNA GOLF PIŁKA RĘCZNA

PROGNOZA POGODY

JUTRO