Suplementy kulturystyczne dla początkujących

Najlepsi producenci odżywek sportowych prezentują bardzo bogatą ofertę suplementów. Nic dziwnego, że osoby początkujące często mają po prostu problem z tym, aby spośród całego spektrum oferty wybrać właśnie te preparaty, które są najbardziej przydatne.

Jakie więc odżywki koniecznie powinny znaleźć się w „menu” początkującego adepta siłowni?

Suplementy kulturystyczne dla początkujących

Przede wszystkim należy zaznaczyć, że przy wyborze odżywek należy się kierować nie tylko nazewnictwem poszczególnych preparatów, ale także renomą producenta. Przykładem preparatów najwyższej jakości są cenione przez profesjonalnych kulturystów suplementy Real Pharm. Znajdziemy tutaj tylko i wyłącznie odżywki o starannie skomponowanym składzie oraz bez niepotrzebnych dodatków, przy pomocy których poślednie firmy często starają się zmniejszać koszty produkcji.

Przejdźmy jednak do rzeczy: jakie odżywki po prostu muszą zostać uwzględnione przez początkujących?

Z pewnością będzie to białko. Na samym początku wystarcz nam standardowy koncentrat protein serwatkowych, jakkolwiek dobrą opcja okaże się również bardziej zaawansowany izolat.

Kolejna pozycja to preparaty bezpośrednio stymulujące procesy anaboliczne. Tutaj należy wymienić przede wszystkim kreatynę. Jej najmocniejszą formę stanowi monohydrat. Dobre efekty zapewni jednak również stosowanie wysokiej jakości stacków keratynowych. Z kolei również popularny jabłczan świetnie sprawdzi się w fazie redukcji.

Nie można oczywiście zapominać także o aminokwasach. EAA lub BCAA to podstawowe preparaty o działaniu antykatabolicznym. Wybór jednej z tych form to już kwestia naszej indywidualnej decyzji.

Inne odżywki, jakie warto uwzględnić

Jeśli mamy ponad 30 lat suplementację dobrze będzie wzbogacić o boostery Testosteronu. Istotną rolę odgrywają także preparaty typu ZMA, a także kompleksy witamin. Co prawda, wymienione odżywki nie wykazują działania anabolicznego. Jednak poprzez dodatni wpływ na ogólną kondycję organizmu przyczyniają się także do osiągnięcia lepszych efektów treningowych.

Chętnych zachęcamy do nabycia na: https://swiatsupli.pl/pl/91_real-pharm

Comments are closed.