Historyczne przykłady zastosowania boosterów testosteronu

Testosteron to inaczej hormon męskości, który pozwala panom nie tylko osiągnąć męski wygląd, lecz również pełnić wszelkie męskie czynności. Dzisiaj na rynku coraz większą popularność zaś zyskują boostery testosteronu zwiększające poziom tego hormonu w organizmie – zobacz ceny i opinie na https://swiatsupli.pl/pl/50-boostery-testosteronu. Czym one są i czy rzeczywiście jest to tak nowy wynalazek?

Kilka słów o boosterach testosteronu

Na początek warto właśnie powiedzieć kilka słów o tym, czym są takie boostery. Ich efektem jest zwiększenie ilości testosteronu, niemniej jednak one same w sobie go nie posiadają. Najczęściej bowiem boostery testosteronu to składniki pochodzenia roślinnego. Jaki jest efekt podniesienia poziomu testosteronu? Zwiększa się na pewno nieco poziom zdecydowania i agresji – panowie mówią, że czują się wówczas bardziej męscy. Ponadto oczywiście zwiększa się płodność oraz libido. Co więcej – łatwiej jest wybudować mięśnie i męską sylwetkę ciała.

Boostery testosteornu w dawnej medycynie

Czy jednak te boostery testosteronu to taki nowy wynalazek? Otóż nie do końca, bowiem były one znane już w starożytności! Przykładowo cesarz Chin mający kilka żon i po którym spodziewano się dużej ilości dzieci, regularnie zażywał mieszankę zawierającą żeń- szeń. Z kolei Inkowie stosowali również roślinę o nazwie maca – generalnie dającą te same efekty. Innym boosterem stosowanym dzisiaj również często w kulturystyce jest buzdyganek naziemny. Podsumowując – od lat już stosowane są różnego rodzaju boostery – te dzisiejsze są jednak bardziej przebadane.

Comments are closed.